Nasza misja

Na początek wyjaśnienie podstawowych pojęć, które mają na celu  tworzenie takich rankingów:

Ranking Usług – klasyfikacja  firm Usługowych z twojej miejscowości według określonych kryteriów.

Usługa to każda czynność zawierająca w sobie element niematerialności, która polega na oddziaływaniu na klienta lub przedmioty bądż nieruchomości znajdujące się w jego posiadaniu, a która nie powoduje przeniesienia prawa własności. Przeniesienie prawa własności może jednak nastąpić  a świadczenie usługi, może być lub też nie być ściśle związane z dobrem materialnym

Usługodawca – podmiot świadczący Usługę

Kryteria Oceny Usługodawców, brane pod uwagę w naszym Rankingu Usług to:

– atrybuty materialne – wygląd budynków. urządzeń. personelu świadczącego usługi i komunikującego się z klientem.

– niezawodność – pewność. że usługa zostanie wykonana dokładnie tak jak obiecał to usługodawca.
– kompetencja – dysponowanie wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do świadczenia usługi.

– uprzejmość, grzeczność i szacunek okazywany  przez pracowników kontaktujących się z nimi, przyjacielski stosunek i wzgląd na ich problemy.

– wiarygodność – zasługiwanie na zaufanie. szczerość.

– bezpieczeństwo – nie narażanie klientów na niebezpieczeństwo, ryzyko  lub niepewność.

– dostępność – łatwość pozyskiwania usługi i łatwy kontakt z usługodawcą

– komunikatywność – utrzymywanie z klientami kontaktów poprzez przesyłanie zrozumiałych dla nich komunikatów i wsłuchiwanie się w ich opinie.

– zrozumienie – wykazywanie chęci do poznania klientów oraz ich potrzeb.

Wzrastająca konkurencja, ciągłe wprowadzanie na rynek nowych usług, wzrost dobrobytu i wiedzy konsumentów  oraz rosnące w związku z tym ich oczekiwania, powodują konieczność dostosowywania jakości oferowanych usług przez usługodawców do tych warunków.

Ranking Usług ma na celu wyróżnienie Usługodawców w Twojej miejscowości wg podanych wyżej kryteriów. Sam możesz dodać taki Podmiot, który Twoim zdaniem spełnia większość a może nawet wszystkie warunki usług najwyższej jakości. My następnie zorganizujemy ( na różnych witrynach) głosowanie i jako, że wśród nas są teoretycy i praktycy rynku – wytypujemy tych najlepszych godnych polecenia których warto promować.

Etapy dodawania Usługodawców do Rankingu:

1.Prosta Rejestracja – na e-mail, który podasz wysłane zostaną dane do logowania

a) skopiuj hasło Ctrl C i wklej klawiszami Ctrl V do Formularza rejestracyjnego

2.Dodanie Usługodawcy do prostego formularza wraz z krótkim opisem dlaczego ta a nie inna firma jest godna polecenia.

To wszystko.

Atuty Rankingu:

1.Ranking Usług ( czy Ranking Usług….. plus Twoja miejscowość lub usługa np: ranking usług noclegowych w warszawie itd.) pozycjonowany jest w największych  wyszukiwarkach świata na pierwszej stronie. Wykorzystaj to dla promocji firmy z twojego regionu, która Cię nie zawiodła i swoja jakością zadziwiła  w porównaniu z innymi.

2. Ranking ma preferencje wyróżniania tych firm , które polecasz z różnych względów a nie tych, których nie polecasz ( te, które nie polecasz prędzej czy póżniej zostaną bez Klienta lub obniżą na tyle swoje ceny, że nie sprostają wymaganiom rynku w ramach rozwoju),no chyba, że są one na kontraktach państwowych.

3.Usługodawcy, którzy będą wygrywać poszczególne Rankingi  będą opublikowani gratis w boksach reklamowych naszych witryn i kilkudziesięciu witryn współpracujących o różnej tematyce przez okres 12 miesięcy.

 

 

 

Nasza misja
5 (100%) 1 vote